Hind24
Hind24

Lastega perepuhkus Eestis: kuhu minna?

Vahva perepuhkuse veetmiseks lastega ei ole alati vaja välismaale reisida. Otsisime välja kõige põnevamad paigad üle Eesti, mis pakuvad huvi kogu perele. Kui lapsed on õnnelikud, siis on ka vanemad õnnelikud ning hästi ette valmistatud perepuhkus teeb kõigile rõõmu.

Uhtjärve Ürgoru Nõiariik - Võrumaa

Kui soovid külastada lastega maailma väiksemat ja erilisemat riiki, siis sea sammud Võrumaale. Uhtjärve Ürgoru Nõiariigis on nõiapere, kes tutvustab Nõiariigi valdusi ja räägib erinevaid legende. Aktiivseid vaba aja tegevusi jätkub kogu perele terveks päevaks, ent on üks ainulaadne spordiala, luuavise, mis tuleb Nõiariigis viibides kindlasti järgi proovida. Neile, kes soovivad perepuhkusel veidi ekstreemsust, on pakkuda omamoodi ööbimist kanajalgadel majakestes.

Liikluslinna Lõbustuspark - Võrumaa

Planeerides lastega perepuhkust Võrumaal, vaata kindlasti ka Nõiariigi lähedal asuvat Liikluslinna, kogupere parki. Liikluslinn ongi nagu päris linn oma tänavate, ülekäiguradade, liiklusmärkide ja isegi valgusfooridega. Siin lapsed saavad õppida autosõitu ja liikluseeskirju, ja täiskasvanud saavad sõita suurte akuautodega. 1200 ruutmeetri suuruses New Yorgi linnavaadetega liikluslinnas on ka bensiinijaam, kus saab mängult autot tankida. Samuti on liikluslinnas politsei, kartser ja kohvik.

Pokumaa teemapark - Põlvamaa

Kui soovid lisada perepuhkusele harivat tausta, siis üks parimaid kohti külastamiseks Eestis on Pokumaa teemapark. Armastatud kunstniku Edgar Valteri unistuste ja plaanide järgi rajatud Pokumaa on kunstist, kirjandusest ja loodusest inspireeritud. Tegevust jagub tundideks suurtele ja väikestele. Siin saab näha Pokuraamatu originaalillustratsioone, kunstniku õlimaalide mõningast kogu, tema loodud lasteraamatute tegelasi nukkudena ja mitmeid näitusi. Pokukoda, Puuko toidutare, matkarajad, suitsusaun ja palju muud ootavad peresid veetma toredat päeva.

Cantervilla Lossi Mängumaa - Põlvamaa

Lastega reisides on raske leida aega romantikaks. Cantervilla Loss pakub võimalust nii lapsi lõbustada, kui ka vanematel mõnusalt lõõgustada. Muinasjutulise Cantervilla Lossi kõrvalhoonetes ja välialadel on suur mõisaajastut käsitlev teemapark-mängumaa, kus jätkub lõbusaid tegevusi nii lastele kui ka vanematele pikaks päevaks. Õhtul aga saad mõisa hõngu ja kaminatule praksumist nautida.

Kuidas perepuhkust autoga soodsamaks teha?

Nüüdsed kütuse hinnad muudavad autoga reisimist suureks väljakutseks. Kui tahad perepuhkust autoga soodsamaks teha, külasta kindlasti meie Kütuse hinnavõrdluse lehte.
Kütuse hinnavaatlus Tallinna tanklates annab võimaluse leida soodsaima bensiin, diisli ja LPG hinna. Oleme jaganud kasulikke nippe ka meie artiklis Tanklate lojaalsusprogrammi soodustused ja sooduspakkumised.

Hind24
26.07.2022

Teised postitused

Kütuse hind ja hinnavõrdlus Eestis- millest kütuse hind sõltub?

Tarbijate jaoks on sageli arusaamatu, millest koosneb kütuse hind. See võib tunduda justkui  loterii kui keerad hommikul tanklasse küsimusega- milline on bensiini hind täna ? Segadus on arusaadav, sest kutuse hinna mojutegureid ei ole vaid uks.

Hindade kiire kasv- kuidas kulud kontrolli all hoida?

Elu on muutunud tänu mitmetele asjaoludele kallimaks. Tõusnud on nii tarbekaupade hinnad kui ka igapäevased teenused. Hind24 on koondanud kokku erinevate teemade kaupa mitmete teenusepakkujate ja poodide hinnad. Eesmärk on pakkuda koondülevaadet

Kuidas kodus säästlikult elektrit tarbida?

Elekter kallineb hoogsalt edasi ning kõrgete hindade valguses, energia säästmine kodus, muutub eriti oluliseks. Elektrikulude vähendamine korteris või majas on tehtav, kuid palju sõltub meist endist. Kui soovid säästa raha

Komentaarid
Hetkel puudub
Lisa komentaar
Hind24
Küsimused ja ettepanekud saate esitada aadressile info@hind24.ee
© 2008-2022 Kõik õigused kaitstud