Hind24
Hind24

Lastega perepuhkus Eestis: kuhu minna?

Vahva perepuhkuse veetmiseks lastega ei ole alati vaja välismaale reisida. Otsisime välja kõige põnevamad paigad üle Eesti, mis pakuvad huvi kogu perele. Kui lapsed on õnnelikud, siis on ka vanemad õnnelikud ning hästi ette valmistatud perepuhkus teeb kõigile rõõmu.

Uhtjärve Ürgoru Nõiariik - Võrumaa

Kui soovid külastada lastega maailma väiksemat ja erilisemat riiki, siis sea sammud Võrumaale. Uhtjärve Ürgoru Nõiariigis on nõiapere, kes tutvustab Nõiariigi valdusi ja räägib erinevaid legende. Aktiivseid vaba aja tegevusi jätkub kogu perele terveks päevaks, ent on üks ainulaadne spordiala, luuavise, mis tuleb Nõiariigis viibides kindlasti järgi proovida. Neile, kes soovivad perepuhkusel veidi ekstreemsust, on pakkuda omamoodi ööbimist kanajalgadel majakestes.

Liikluslinna Lõbustuspark - Võrumaa

Planeerides lastega perepuhkust Võrumaal, vaata kindlasti ka Nõiariigi lähedal asuvat Liikluslinna, kogupere parki. Liikluslinn ongi nagu päris linn oma tänavate, ülekäiguradade, liiklusmärkide ja isegi valgusfooridega. Siin lapsed saavad õppida autosõitu ja liikluseeskirju, ja täiskasvanud saavad sõita suurte akuautodega. 1200 ruutmeetri suuruses New Yorgi linnavaadetega liikluslinnas on ka bensiinijaam, kus saab mängult autot tankida. Samuti on liikluslinnas politsei, kartser ja kohvik.

Pokumaa teemapark - Põlvamaa

Kui soovid lisada perepuhkusele harivat tausta, siis üks parimaid kohti külastamiseks Eestis on Pokumaa teemapark. Armastatud kunstniku Edgar Valteri unistuste ja plaanide järgi rajatud Pokumaa on kunstist, kirjandusest ja loodusest inspireeritud. Tegevust jagub tundideks suurtele ja väikestele. Siin saab näha Pokuraamatu originaalillustratsioone, kunstniku õlimaalide mõningast kogu, tema loodud lasteraamatute tegelasi nukkudena ja mitmeid näitusi. Pokukoda, Puuko toidutare, matkarajad, suitsusaun ja palju muud ootavad peresid veetma toredat päeva.

Cantervilla Lossi Mängumaa - Põlvamaa

Lastega reisides on raske leida aega romantikaks. Cantervilla Loss pakub võimalust nii lapsi lõbustada, kui ka vanematel mõnusalt lõõgustada. Muinasjutulise Cantervilla Lossi kõrvalhoonetes ja välialadel on suur mõisaajastut käsitlev teemapark-mängumaa, kus jätkub lõbusaid tegevusi nii lastele kui ka vanematele pikaks päevaks. Õhtul aga saad mõisa hõngu ja kaminatule praksumist nautida.

Kuidas perepuhkust autoga soodsamaks teha?

Nüüdsed kütuse hinnad muudavad autoga reisimist suureks väljakutseks. Kui tahad perepuhkust autoga soodsamaks teha, külasta kindlasti meie Kütuse hinnavõrdluse lehte.
Kütuse hinnavaatlus Tallinna tanklates annab võimaluse leida soodsaima bensiin, diisli ja LPG hinna. Oleme jaganud kasulikke nippe ka meie artiklis Tanklate lojaalsusprogrammi soodustused ja sooduspakkumised.

Hind24
26.07.2022

Teised postitused

Kütuse hind Eestis ja maailmas on hetkel väga kõrge. Kas ja millal hind langeb?

Kütuse hind Eestis- miks nii kõrge? Kütuse hinda Eestis mõjutavad erinevad tegurid, kui kõige suuremaks mõjutajaks on bensiini ja diislikütuse hind maailmaturul. Oluline on jälgida kütuse nõudluse ja pakkumise vahekorda. Kui kütuse nõudlus ületab

Hinnavaatlus toidupoodides, kauplustes ja e-poodides

Selleks, et hinnavordlusest optimaalset ulevaadet saada, on vaja teada voimalikult paljude kaubanduskettide olukorda ja hindade andmeid. Hind24 teostab pidevat hinnavaatlust koigis suuremates ja enim kulastatavate kaupluste vorgustikes: A1000 Market,

Juhend laenu võtmise kohta koduomaniku laenu võtmiseks

On erinevaid viise, kuidas saate võtta laenu oma kinnisvara vastu. Meie juhend selgitab olemasolevaid võimalusi ja seda, mida peate arvestama. Mis on koduomaniku laen? Koduomanikulaen, mida nimetatakse ka tagatud laenuks,

Komentaarid
Hetkel puudub
Lisa komentaar
Hind24
Küsimused ja ettepanekud saate esitada aadressile [email protected]
© 2008-2022 Kõik õigused kaitstud