Hind24
Hind24

Eesti tanklad ja teenindusjaamad

Tallinnas kasvab autode hulk igal aastal ligi 5%. Auto omamist ning selle konkreetseid näitajaid peetakse tihti rikkuse indikaatoriks. Seda peegeldab teatud määral ka trend, et kõrgem SKP tähendab, et piirkonnas on ühe inimese kohta rohkem autosid. 

Uhke statistika räägib ka tanklate kasuks- rohkem autoomanikke tähendab rohkem kütusetarbijaid. Eestis on esindatud mitmed suuremad kütust müüvad tanklaketid nagu Circle K, Neste, Olerex, Krooning ja Alexela. Tanklad Tallinnas paiknevad mugavalt kõigis linnaosades ja suuremate kaubanduskeskuste läheduses tiheda võrgustikuna. 

Tanklad, kus on kõik olulised autoteenused olemas

Kui automaattanklad välja arvata, siis ei ole aga tanklad enam ammu vaid kütuse ostmise punktid. Need on peatus- ja puhkepaigad, kus klient saab osta kõiki vajalikke esmatarbeid ja kasutada lisateenuseid auto jaoks. Lisaks kütuse varude täiendamisele on võimalik jaamades kasutada tolmuimejat, õhupumpa rehvide täitmiseks ja suuremates tanklates kasutada ka pesulat. 

Enamik autopesulaid Tallinnas asuvad autoomanike mugavuse huvides just tanklates või nende vahetus läheduses. Pesulate kasutamine on tehtud lihtsaks ja seotud tanklate ülejäänud teenuste ostuga. Näiteks Circle K pakub püsiklientidele tihti pesuprogrammidele soodsamaid hindasid. Olerex ja Alexela seevastu on välja tulnud haagise rendi teenusega, mis on klientide poolt väga tihedalt kasutuses.

Sõiduki esmatarbed kõik ühest tanklast

Teenindusjaamades on müügil kõik vajalikud ja hooajalised esmatarbed sõiduki jaoks- õlid, aknapesuvedelikud, klaasipuhastajad, kojamehed, lõhnastajad, interjööri puhastusvahendid jmt. Lahutamatuks osaks on aga muutunud mugavuspoed ja kohvikud, kus on saadaval turgutav kohv ning pagaritooted. 

Teenindusjaamade toidu lettidelt leiab salateid ja võileibu, laia valiku jooke, suupisteid ja maiustusi. Samuti on jaamade poeriiulitel olemas esmatarbekaubad. Olles reisil või pikemal teekonnal, leiab kauplustest hügieenitarbeid, kõnekaarte, rääkimata värsketest ajalehtedest ja ajakirjadest. Loomulikult ei puudu jaamadest ka tualettruumid.

Iseteenindusjaamad- kiire ja kontaktivaba teenindus 

Olgugi, et mugavuspoed ja suured teenindusjaamad on tänuväärsed ning klientidele hingelähedased, siis ei ole oma rolli kaotanud ka iseteenindustanklad. Need on vajalikud neil hetkedel, mil kütusepaak vajab lihtsalt täitmist ning kontaktivaba teenindus on omal kohal.  

Kütuse hind on üks muutuvamaid väärtuseid, mis sõltub paljudest teguritest ja on kaudselt tundlik isegi maailmas hetkel aset leidvate sündmuste suhtes. Kirjutasime kütuse hinnast lähemalt ka Hind24 blogis.

Automaatjaamades on võimalik tasuda nii kaardiga kui sularahas, ning õnneks saab alati registreerida soodus- või kliendikaardi. Ka iseteenindustanklates on saadaval aknapesuvedelik ning mõningatel juhtudel rehvide täitmise võimalus.

Tanklad ja teenindusjaamad on populaarsed ka tulevikus

 Ajal, mis inimesed liiguvad autodega ringi rohkem kui kunagi varem, on komplektsed teenindusjaamad igati teretulnud. Need on suurepärased puhkealad ja täidavad kõik kliendi vajadused esmatasandist kuni mugavusteenusteni välja. Kahtlemata on selliste peatuste üle rõõmsad nii wifi võrgu tarbijad kui väikelaste vanemad, kelle peale on tanklaketid samuti mõelnud. Seejuures ei pea pettuma ka tulihingelised autofanaatikud ega rekkajuhid- enda jaoks vajaliku leiavad tänapäeva tanklast kõik kliendirühmad.
Viktor Jurgens
07.03.2021

Teised postitused

Hinnavaatlus toidupoodides, kauplustes ja e-poodides

Selleks, et hinnavordlusest optimaalset ulevaadet saada, on vaja teada voimalikult paljude kaubanduskettide olukorda ja hindade andmeid. Hind24 teostab pidevat hinnavaatlust koigis suuremates ja enim kulastatavate kaupluste vorgustikes: A1000 Market,

Kütuse hind Eestis ja maailmas on hetkel väga kõrge. Kas ja millal hind langeb?

Kütuse hind Eestis- miks nii kõrge? Kütuse hinda Eestis mõjutavad erinevad tegurid, kui kõige suuremaks mõjutajaks on bensiini ja diislikütuse hind maailmaturul. Oluline on jälgida kütuse nõudluse ja pakkumise vahekorda. Kui kütuse nõudlus ületab

Tervislik ostukorv

On levinud arvamus, et tervislik toitumine on kallis ning toidupoes käies on just tervislikud toiduained need, mis ostukorvi hinna kalliks muudavad. Vaatame üheskoos, kuidas kokku panna üks tervislik pere ostukorv ning kuidas seda teha soodsalt.

Komentaarid
Hetkel puudub
Lisa komentaar
Hind24
Küsimused ja ettepanekud saate esitada aadressile [email protected]
© 2008-2022 Kõik õigused kaitstud